صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

8 تیر1400
تعداد مبتلایان و به دنبال آن فوتی های ناشی از کرونا در شهرستان در حال افزایش است که این حاکی از سهل انگاری و ساده انگاری کرونا ویروس در میان عامه مردم می باشد

فرماندار رودان : 90 خودرو در یک هفته اخیر به علت عدم رعایت محدودیت تردد شبانه در رودان جریمه شده اند .

 

هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان رودان به ریاست دکتر غلامپور فرماندار و با حضور دکتر علیمراد مدیر شبکه بهداشت  و سایر اعضاء ستاد با موضوع بررسی وضعیت شیوع کرونا در شهرستان تشکیل شد .

در این جلسه دکتر عباس علیمراد با تشریح وضعیت شیوع کرونا در رودان اظهار داشت : تعداد مبتلایان و به دنبال آن فوتی های ناشی از کرونا در شهرستان در حال افزایش است که این حاکی از سهل انگاری و ساده انگاری کرونا ویروس در میان عامه مردم می باشد . وی گفت : آنچه باعث بی اثر شدن محدودیت های کرونایی در شهرستان و افزایش ابتلا به کرونا شده ، دورهمی های کوچک و بزرگ ، عروسی ها و مراسمات عزا بوده است .

دکتر غلامپور فرماندار شهرستان در ادامه این جلسه اعلام داشت : رودان در سطح استان بیشترین میزان افزایش ابتلا به کرونا را در یک ماه اخیر داشته است و این رویه ما را به زودی با بحران روبرو میکند . دکتر غلامپور تصریح کرد : هر فرد باید در محدوده کوچه و محله خود یک بازرس بهداشت باشد و با مشارکت ریش سفیدان محله از برپایی مراسمات پر جمعیت جلوگیری نمایند . وی همچنین از معرفی 11 نفر از بانیان مراسمات عروسی و دورهمی ها به دادگستری و صدور حکم جریمه سنگین مالی برای هریک از آنان خبر داد .

@webdapg

🆔 @hums_corona_virus

 اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان   https://rnhn.hums.ac.ir/

 

 


٠٩:١٠ - 1400/04/08    /    شماره : ٢٣٢٤٩    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج