صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بررسی عملکرد آبان

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جلسه تحلیل و بررسی عملکرد آبان ماه تمامی واحدهای ستادی با حضور دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان، صالحی معاون بهداشتی ، نجفی مسئول حراست و مسئولین واحدهای فنی ، اداری و پشتیبانی در محل دفتر مدیریت شبکه برگزار شد .

در این جلسه مسئولین فنی واحدهای ستادی شبکه بهداشت عملکرد واحد خود را در آبان ماه به حاضرین ارائه و به سوالات پاسخ دادند .

دکتر حسینی هدف از برگزاری این جلسات ارائه گزارش عملکرد را آشنایی مدیریت و سایر واحدها با واحدهای دیگر ، ریشه یابی موانع و مشکلات و حرکت در جهت بهبود عملکرد واحدها عنوان کرد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در بخش دیگری از سخنان خود همکاری و همراهی واحدهای ستادی را با یکدیگر خواستار شد و ابراز امیدواری نمود که با همراهی و همکاری هم ارتقاء شاخص ها را در شهرستان شاهد باشیم .

در ادامه صالحی معاون بهداشتی شبکه نیز گفت : شاخصهای بهداشتی باید به شکل واقعی و به دور از اغراق جمع آوری شوند تا بتوان آنها را به صورت صحیح و کامل تحلیل نمود. ارائه گزارش عملکرد نیز باید به صورت مقایسه ای با سالها یا ماه های قبل انجام شود تا بتوان میزان پیشرفت واحد مربوطه را مشخص کرد .

وی ضمن تاکید بر هماهنگی بیشتر در حوزه درمان، عنوان کرد: واحدهای ستادی بهداشتی شبکه بهداشت باید علاوه بر هماهنگی، نظارت بیشتر و دقیقتری در بخش درمان شهرستان اعم از بیمارستان، مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و خانه های بهداشت داشته باشند ،


٠٩:١٢ - 1396/09/18    /    شماره : ١٠١٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٠خروج