صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سر زده دکتر حسینی از تاسیسات ، انبار و آموزشگاه بهورزی

 

 

باسمه تعالی

 

دکتر سید طاهر حسینی مدیر شبکه بهداشت به همراه مسئولین روابط عمومی ، خدمات و اموال از تاسیسات ، انبار و روند ساخت و ساز آموزشگاه بهورزی بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید که به منظور اطلاع از کم و کیف تجهیزات ، نحوه خدمات رسانی و انجام امورات محوله ، توسط واحدهای تاسیسات ، انبار و خدمات انجام شد مسئولین هر یک از واحدها توضیحات لازم را ارائه نمودند .

دکتر حسینی ضمن بازدید از تاسیسات و انبار شبکه خواستند تا در اسرع وقت نسبت به ساماندهی و جمع آوری کالا و اجناس قدیمی و تهیه صورت وضعیت از موجودی انبار اقدام گردد . وی هدف از این کار را تسریع در روند ارائه خدمات ، جلوگیری از هدر رفتن بیت المال و اتلاف سرمایه های مالی و انسانی عنوان داشت .

شبکه بهداشت رودان

در بازدید از روند آماده سازی آموزشگاه بهورزی شهرستان رودان دکتر حسینی ضمن ارزیابی مراحل مختلف پیشرفت کار ، خواستار تسریع در انجام امور شده و بر لزوم رعایت استانداردها و تامین امنیت و استحکام ساختمان تاکید کردند .

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان در این خصوص گفت: که همه ظرفیتهای موجود را جهت تسریع و اتمام پروژه آموزشگاه بهورزی که لازمه شهرستان نیز می باشد بکار خواهد بست.

 


١٣:٢٧ - 1396/10/18    /    شماره : ١٠٤٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٨خروج