صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه مدير شبكه با پزشکان متخصص
جلسه مدير شبكه با پزشکان متخصص

 به نام خداصبح امروز پزشکان متخصص شاغل در کلینیک بیمارستان امام علی (ع) رودان به همراه صالحی مدیر داخلی بیمارستان با دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این جلسه دکتر حسینی ضمن عرض خسته نباشید به پزشکان و تشکر از زحمات دلسوزانه آنها ، خدمت به مردم را اصلی ترین و مهمترین رسالت مجموعه شبکه بهداشت و بیمارستان شهرستان رودان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این مجموعه منسجم در سطح شهرستان و استان همواره خدمات صادقانه ای را به مردم ارائه نموده اند که حاصل آن رضایتمندی مردم از این خدمات است.

در ادامه صالحی مدیر بیمارستان امام علی (ع) ضمن تشریح اقدامات انجام شده در طول سال جاری در کلینیک بیمارستان اظهار داشت: همه ما از جنس مردم هستیم و در بین مردم زندگی می کنیم و هیچوقت خود را جدا از آنها نمیدانیم چرا که ما هر چه داریم از این مردم عزیز می باشد و از اینکه به آنان ارایه خدمت می کنیم بر خود می بالیم. وی گفت در این چند ماهی که از افتتاح این کلینیک میگذرد توانسته ایم در تخصص های قلب ، ارتوپدی ، چشم پزشکی ، زنان و زایمان ، اطفال ، بیماری های عفونی و ... به مردم منطقه خدمات مطلوبی را ارائه نماییم .

سپس دکتر مصوری متخصص ارتوپدی کلینیک بیمارستان امام علی (ع) اظهار داشت : تلاش در جهت ارتقا سلامت جامعه، یک وظیفه همگانی است و امیدواریم که در سنگر درمان و سلامت بتوانیم خدماتی در ابعاد گسترده‌تر و با سرعت بیشتر و مطلوبتر فراهم نماییم و در این راستا مجموعه پرسنل بیمارستان و کلینیک تخصصی شهرستان رودان تمام تلاش خود را در راه تحقق اهداف مورد نظر بکار بسته اند و در این راستا از مدیریت شبکه میخواهیم نیازهای تجهیزاتی ، نیروی انسانی و ... را تامین نمایند .

در پایان این جلسه دکتر حسینی خاطرنشان کرد : در خصوص تجهیزات مورد نیاز بعضی از بخشهای بیمارستان پی گیری لازم صورت گرفته و تجهیزات مورد نیاز در اسرع وقت خریداری می شود و در بحث مطالبات نیز ، پی گیر مطالبات هستیم ما تلاش می کنیم در آینده نزدیک برخی از این مطالبات را پرداخت کنیم.


 

 

 

 


٠٨:٠٧ - 1396/12/08    /    شماره : ١٠٨٩٩    /    تعداد نمایش : ١٢٧خروج