صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از پزشکان کلینیک خیریه نورآوران
تقدیر از پزشکان کلینیک خیریه نورآوران

 

 

به نام خدا

 

تقدیر از پزشکان کلینیک خیریه نورآوران سلامت در شهرستان رودان

دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان : به بیش از 7790 نفر از روستاییان بی بضاعت و نیازمند به خدمات پزشکی در طول سه ماه ( دی ماه 96 الی اسفندماه 96)، خدمات رایگان پزشکی در کلینیک خیریه نورآوران سلامت ارائه شد .

دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در مراسمی که در محل کلینیک خیریه نورآوران سلامت در روستای آبنمای این شهرستان و با حضور مدیران اجرایی و جمعی از پزشکان ، بهورزان و دست اندرکاران این کلینیک برگزار شد، گفت: به بیش از 7790 نفر از روستاییان بی بضاعت و نیازمند به خدمات پزشکی در طول سه ماه ، خدمات تخصصی و رایگان پزشکی در کلینیک خیریه نورآوران سلامت ارائه شده است .

دکتر حسینی حضور پزشکان خیر با عنوان نورآوران سلامت در دورافتاده ترین نقاط محروم کشور را جدای از اجر معنوی و پاداش اخروی آن نزد خداوند متعال ، مسیری برای فرهنگ سازی در جهت پاسداشت ارزش های اسلامی خصوصا حس نوع دوستی و یاری محرومین دانستند.

ایشان با تقدیر از یکایک پزشکان مؤمن و متعهدی که با ایثار مثال زدنی و با حضور خود در میان محرومین جامعه به مداوای آنان می پردازند اظهار امیدواری نمود راهی را که نورآوران سلامت آغاز نموده است با عنایات حق تعالی و با جدیت و بیش از پیش ادامه یابد.

سعید زرینی مدیر اجرایی کلینیک خیریه نورآوران سلامت در این مراسم با تقدیر از همکاری شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری رودان از توجه و حسن نیت دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و احمد محمودی فرماندار شهرستان تشکر کرد.

در پایان این مراسم از کلیه پزشکان ، مدیران و دست اندرکاران کلینیک خیریه نورآوران سلامت به رسم یادبود و با تقدیم لوح تقدیراز طرف شبکه بهداشت و درمان ، از زحمات آنان تشکر و قدردانی شد.

لازم به ذکر است کلینیک خیریه نورآوران سلامت در طول سه ماه حضور در شهرستان رودان در بخش چشم پزشکی 5212 نفر را ویزیت نموده که از این تعداد 527 نفر عمل جراحی آب مروارید ، 101 نفر عمل استرابیسم و 426 نفر تحت سایر عمل ها قرار گرفتند . در این مدت 1700 مورد دارو و 1142 مورد عینک تجویز و بصورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت . هچنین پزشکان این کلینیک با حرکتی جهادی ، با حضور در جزیره هرمز 768 نفر از اهالی این جزیره را ویزیت کردند .

در بخش دندانپزشکی نیز درهمین مدت 2585 نفر ویزیت شدند که از این تعداد 1947 مورد ترمیم دندان 1523 مورد کشیدن دندان ، 40 مورد پروتز و 406 مورد فلوراید تراپی بصورت رایگان انجام شد .


٠٨:٠٠ - 1396/12/22    /    شماره : ١١٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٢١٣خروج