صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذاییبنام خدا

دکتر حسینی : واحد بهداشت محیط شهرستان رودان از یکم تا چهارم فروردین ماه 97 ، بیش از 260 مورد بازدید و بازرسی از مراکز و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی ، اماکن بین راهی، محل های اسکان نوروزی و ... انجام داده است .

دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: همزمان با فرا رسیدن سال نو و تعطیلات نوروزی، از سوی گروه های ثابت و سیار کارشناسان بهداشت محیط ، بازدید و نظارت ویژه ای بر اماکن و مراکز تهیه و توزیع موادغذایی، انجام شده است.

وی گفت بازدید از اماکن بین راهی، محل های اسکان نوروزی و اماکن سیاحتی زیارتی ، کنترل و نمونه برداری آب آشامیدنی و آموزش به مسافران، از فعالیت های کارشناسان بهداشت محیط دراین ایام بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان اظهار داشت : در 4 روز نخست سال 1397 بیش از 260 بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، صدور 8 مورد اخطاریه رفع نواقص بحرانی و پیگیری آن ، 20 مورد نمونه برداری مواد غذایی و 110 مورد سنجش با تجهیزات پرتابل و جمع آوری و معدوم سازی 300 کیلو گرم مواد غذایی غیرقابل مصرف از سوی کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ، انجام گردیده است. دکتر حسینی بیان داشت : از آنجایی که از نزدیک در جریان تلاش ها و خدمات شبانه روزی کارشناسان بهداشت محیط در راستای تامین سلامت، بهداشت و امنیت مواد غذایی شهروندان و گردشگران قرار گرفته ، بر اهمیت جایگاه واحد بهداشت محیط در حفظ و ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات بهداشتی و تغذیه ای به هموطنان عزیز تاکید نمودند.

 


٠٨:٢٢ - 1397/01/05    /    شماره : ١١١٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٠خروج