صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

طرح امداد سلامت نوروزی

 

 

به نام خدا

 

دکتر حسینی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از انجام 35 مورد ماموریت اورژانس 115 در 5 روز نخست نوروز 97 خبر داد .

دکتر حسینی ضمن تبریک سال نو به هموطنان عزیز گفت : از یکم فروردین 97 تا امروز پنجم فروردین ، در طرح امداد سلامت نوروزی جمعا 420 مورد تماس با فوریت های پزشکی 115 گرفته شده که 35 مورد آن به اعزام آمبولانس به محل منجر گردید ه است و در این ماموریت ها 41 نفر توسط اورژانس 115 به بیمار به بیمارستان امام علی (ع) رودان منتقل شده اند.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان همچنین در ادامه گفت : در همین مدت 11 مورد حادثه ترافیکی در محورهای مواصلاتی شهرستان به وقوع پیوسته که از این تعداد 15 مصدوم به بیمارستان منتقل شدند. وی افزود : بیشترین ماموریت های انجام شده توسط اورژانس 115 مربوط به حوادث ترافیکی و سایر ماموریت ها مربوط به بیماریهای تنفسی، بیماریهای قلبی ، بیماریهای گوارشی و ... بوده است.

دکتر حسینی افزود : پرسنل پرتلاش اورژانس 115 در سه تیم در شیفت های 24 ساعته و در محور عملیاتی شهری ، محور آبنما و محور زیارت سید سلطان محمد مشغول انجام وظیفه و خدمت رسانی به هم میهنان عزیز هستند .

وی تاکید کرد: امیدواریم که مردم و مسافران نوروزی در هر جای کشور که حضور دارند با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی تعطیلات خوبی را پشت سر بگذارند.

 


٠٩:٥٩ - 1397/01/06    /    شماره : ١١١٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج