صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار و مدیر شبکه بهداشت از مرکزبیکاه

 

 

 

َشبکه رودان

بازدید فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان از مرکز خدمات جامع سلامت روستایی بیکاه

مصطفی غلامپور فرماندار رودان به همراه دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، به صورت سرزده از مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی بیکاه بازدید کردند .

فرماندار رودان ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی بیکاه ، از نزدیک با مسئولان ، پرسنل و مردم دیدار و گفت و گو کرد و بر لزوم آمادگی مراکز درمانی ، برای خدمات رسانی مطلوب بهداشتی به شهروندان تاکید نمود.

شبکه رودان

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان نیز در ادامه با تشکر از توجه خاص فرماندار به بخش بهداشت و درمان از آمادگی ارائه خدمات بهداشتی درمانی در ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت بیکاه در ایام الله دهه فجر خبر داد و افزود: هم اکنون بیش از 7 پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان تجهیز و آماده بهره برداری شده اند تا به حول و قوه الهی در ایام دهه فجر افتتاح و به همشهریان عزیز خدمات بهداشتی و درمانی ارائه نمایند .

دکتر نظرنژاد اظهار داشت : بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی و مراکز صرفا روستایی شهرستان مجهز به آزمایشگاه بوده که در این آزمایشگاه ها 53 نوع آزمایش انجام می شود که همین امر باعث کاهش مراجعه مردم به بیمارستان امام علی (ع) شهر شده است.

شبکه رودان

وی به مهمترین مشکلات این حوزه نیز اشاره کرد و افزود: کمبود فضای فیزیکی در سطح شهر برای احداث پایگاه های سلامت و کمبود نیروهای متخصص از جمله مشکلات اصلی حوزه درمان و سلامت این شهرستان است.

وی همچنین با اشاره به خدمات متنوع پزشکی که در بیمارستان امام علی (ع) ارائه میشود گفت : بیمارستان 64 تختخوابی این شهرستان که با پیگیری های مداوم مسولین شهرستانی و استانی احداث و تجهیز شد ، هم اکنون دارای اورژانس، چند پزشک عمومی، سه پزشک متخصص کودکان ، یک پزشک داخلی ، 2 متخصص زنان و زایمان، متخصص قلب ، ارتوپد و متخصص بیماریهای عفونی است و همچنین مجهز به خدمات رادیو لوژی ، سونوگرافی و در آینده نزدیک مجهز به سی تی اسکن خواهد شد .

در پایان این بازدید دکتر نظرنژاد نیز از حمایت و پشتیبانی همه جانبه فرماندار شهرستان تشکر نموده و ضمن قدردانی از حضور ایشان و هیئت همراه، اینگونه دیدارها را باعث ایجاد صمیمیت بیشتر در بین همکاران و قوت قلب آنان دانستند.

فرماندار رودان نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط دکتر داودی ریاست دانشگاه و همکاران ایشان در راستای پیگیری امور بهداشتی درمانی تقدیر و تشکر نمودند.

شبکه رودان

webdapg.hums.ac.ir

gap.im/webdapg


٠٧:٥١ - 1397/10/12    /    شماره : ١٣٧٢٨    /    تعداد نمایش : ١٧٩خروج