صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون استاندار هرمزگان

 

 

 

َشبکه رودان

بازدید معاون استاندار هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان

امروز دکتر حیدری معاون استاندار هرمزگان به همراه حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان ، غلامپور فرماندار رودان و دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشگی با حضور در بیمارستان امام علی (ع) ضمن بازدید از این بیمارستان با بیماران و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این بازدید دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ضمن خوش آمدگویی به معاون استاندار و همراهان وی اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت از جمله ی طرح های شاخص و برجسته دولت تدبیر و امید در راه خدمت به مردم است و بیش از 4 سال از آغاز این طرح در بیمارستان رودان میگذرد .

دکتر حیدری در این بازدید اظهار داشت : نهضت سازندگی و گسترش زیر ساخت ها در حوزه ی درمان در سطح کشور و استان شکل گرفته و این روند با جدیت در حال دنبال شدن است. وی یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید را توجه به امر سلامت دانست.

فرماندار شهرستان رودان نیز اظهار داشت میزان بالای مراجعین به این مرکز درمانی گویای خدمات مناسب و ارزشمندی است که این بیمارستان به بیماران ارائه می کند و افزایش این رضایتمندی نیازمند توجه بیشتر به مسایل و مشکلات مراجعین و پرسنل تنها بیمارستان شهرستان می باشد .

 

webdapg.hums.ac.ir

gap.im/webdapg


١١:٤٠ - 1397/10/16    /    شماره : ١٣٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٧خروج