صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ارزیابی عملکرد

 

 

 

به نام خدا

 

 

جلسه ارزیابی عملکرد و شاخص های بهداشتی

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ، جلسه ارزیابی عملکرد و شاخص های بهداشتی مراکز بهداشتی درمانی روستایی رودان با حضور صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت ، مسئولین واحدهای ستادی ، پزشک ،ماما ، کارشناسان وکاردانان بهداشتی مراکز روستایی ، در محل سالن اجتماعات امام خمینی (ره) برگزار گردید.

در این جلسه "مهرداد صالحی" معاون بهداشتی شبکه بهداشت رودان در خصوص مشکلات موجود در مراکز روستایی صحبت هایی بیان داشت و گفت: برنامه ریزی و اختصاص بودجه از سوی وزارت بهداشت بر پایه شاخصها و اطلاعات حاصل از همین گزارش ها صورت می پذیرد بنابراین ضرورت دارد مسئولین و کارشناسان هر مرکز بطور دقیق نقاط قوت و ضعف خود را شناخته و گزارش نمایند.

 

صالحی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی میزان پیشرفت در تحقق اهداف نظام سلامت در مراکز بهداشتی و درمانی روستایی، بررسی میزان پیشرفت شاخص ها بر اساس برنامه عملیاتی واحد ها و بررسی دلایل عدم تحقق برخی از اهداف برنامه های عملیاتی بیان نمود.

در ادامه جلسه ، مسئولین و کارشناسان هر مرکز به ارایه عملکرد و گزارش شاخص های خود پرداختند و سپس مسئولین واحدهای ستادی نکات لازم در جهت بهبود شاخص های بهداشتی و روند ارائه مطلوب خدمات را یادآوری نمودند .

صالحی در پایان ضمن تشکر از تلاش های تمامی اعضای تیم سلامت مراکز بهداشتی درمانی گفت: در سال 96 در پایان هر فصل شاخص های مراکز تابعه بررسی خواهد شد تا با شناخت مشکلات، با برنامه ریزی دقیق، علمی وکاربردی در جهت ارتقاء هر چه بیشتر این شاخصها طبق برنامه عملیاتی گام برداریم و به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.


 

 

 

 

>


٠٩:٤٢ - 1395/12/21    /    شماره : ٧١٧١    /    تعداد نمایش : ١٧٩خروج