صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه ستادی سال 1396
برگزاری اولین جلسه ستادی سال 1396

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری اولین جلسه ستادی سال 1396 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان

 

 

 

 

 

برگزاری اولین جلسه ستادی سال 96 شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با موضوع تدوین برنامه عملیاتی ، بررسی عملکرد و شاخص ها و برنامه ریزی جهت بازدید ها و پایش ها .

اولین جلسه ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با حضور مدیرو معاون بهداشتی شبکه و کارشناسان مسئول واحدها با هدف بررسی مشکلات پیش روی واحدها ، شاخص ها و عملکرد سال 95 و تدوین برنامه عملیاتی و برنامه ریزی جهت بازدید ها و پایش ها در سال 96 در محل دفتر مدیریت شبکه برگزار گردید.


در ابتدای جلسه دکتر خجندی مدیر شبکه ضمن عرض تبریک سال نو به حاضرین با عنایت به پیام گهر بار رهبر معظم انقلاب پیرامون اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، انتظارات خود از واحدهای ستادی و پشتیبانی در سال جاری را بیان نموده وخواستار رعایت نظم اداری وتلاش دوچندان همراه با همدلی برای رسیدن به هدف سازمان که همانا ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد ، شدند .

در ادامه صالحی معاون بهداشتی گزارشی از عملکرد سال 1395 شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت ، اجرای برنامه عملیاتی واحدها ، شاخص ها و پایش های انجام شده در حوزه بهداشت ارائه نمودند .

در این جلسه صالحی در خصوص اهمیت فعالیت های بهداشتی واحدها از جمله اجرای درست نظام پزشک خانواده و ... تاکید نمود و همکاری کلیه واحد ها را در اجرای منظم پایش های منطقه ای ضروری دانست.

 

 

 

 

 

 

 


١٤:٢٨ - 1396/01/20    /    شماره : ٧٤٨٤    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج