صفحه اصلي > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه شورای بهورزی درسال 96
اولین جلسه شورای بهورزی درسال 96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر خجندی : شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از نظر آماده سازی بستر اینترنت در روستاهای دورافتاده شهرستان جهت ثبت خدمات در سامانه سیب مقام اول در سطح استان را دارا می باشد .

 

 

 


دکتر خجندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان : با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت،رویکرد ارائه خدمات نیز تغییر کرده و ما انتظار داریم که بهورزان به عنوان اولین سطوح ارائه دهنده خدمات در جوامع روستایی ، خدمات خود را طوری ارائه دهند که رضایت مندی مردم را در پی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ،اولین جلسه شورای بهورزی در سال 96 با حضور مدیر، معاون بهداشتی شبکه ، مسئول ستاد گسترش و سایر اعضاء شورا در محل دفتر مدیریت شبکه برگزارگردید.

دکتر خجندی مدیر شبکه بهداشت رودان در خصوص هدف از تشکیل این شورا، گفت: هدف از تشکیل شوراهای بهورزی، مشارکت فعال بهورزان برای تصمیم گیری، برنامه ریزی، اجرای برنامه ها، پیگیری در امور جهت بهبود وضعیت شغلی، رفاهی و اداری بهورزان است.

در ادامه این جلسه مهرداد صالحی معاون بهداشتی شبکه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بهورزان در سال 95 گفت : جلسات شورای بهورزی به صورت فصلی برگزار می شود و دريافت مشكلات مطرح شده از سوي بهورزان خانه هاي بهداشت، بررسي مشكلات و اولويت بندي آنها، ارائه راه حل هاي مناسب، مشاركت در ارتقاء عملكرد حرفه اي بهورزان، تنظيم و برنامه ريزي اجراي فعاليت هاي فرهنگي و آموزشي براي بهورزان، پيگيري مصوبات جلسات و اعلام نتايج به بهورزان، از مهمترین وظايف شوراي بهورزي است.

در ادامه جلسه ، بهورزان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند و درپایان و پس از رای گیری آقای حبیب مهدوی نیا بعنوان نماینده بهورزان شهرستان انتخاب شد .

شبکه رودان

 

 

 

 

 

 

 

 


٢٣:٤٤ - 1396/01/28    /    شماره : ٧٥٤٢    /    تعداد نمایش : ٨٥خروج