صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کاری مدیر و معاون بهداشتی درسال1396

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر خجندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان: داشتن انضباط و رفتار اداری لازمه پیشرفت هر نهاد و ارگانی است و تمامی پرسنل باید تابع قانون و مقررات اداری باشند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان اولین جلسه کاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با کارشناسان ، کاردانان و ناظمین فنی مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی برگزار شد .

دکتر خجندی ضمن تبریک سال جدید از زحمات و تلاش های پرسنل در سال گذشته در جهت پیشبرد اهداف نظام سلامت و شاخص های بهداشتی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر غلامعلی خجندی گفت: با توجه به ارزشیابی و بازدید هایی که در سال گذشته از مراکز جامع سلامت شهرستان انجام گرفت ،حاکی از این است که ما سال موفقی را پشت سر گذاشته ایم .

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان داشتن انضباط و رفتار اداری را لازمه پیشرفت هر نهاد و ارگانی دانست و تاکید کرد که تمامی پرسنل باید تابع قانون و مقررات اداری باشند.

َشبکه رودان

در این جلسه مهرداد صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان رودان گفت : انتظار داریم که در سال جدید ، آنالیزی از برنامه های سال گذشته انجام دهیم و موضوعاتی که دارای اهمیت خاصی هستند و جزء شاخص های خاص شهرستان محسوب میشوند،برای آنها استراتژی و راه کار ارائه دهیم تا به اهداف مورد نظر خود برسیم.

صالحی افزود : در ابتدای سال تمامی واحدها باید مشکلات کلی شهرستان و مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی را شناسایی و مورد بحث قرار دهند و برای برنامه های خود هدف گذاری سه ماهه داشته باشند تا برای رسیدن به اهداف خود دچار مشکل نشوند.

ایشان در این جلسه موضوعاتی همچون ثبت خدمات در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) ، سرشماری جمعیتی ، تهیه گزارش از عملکرد و شاخص های سال 95 ، تنظیم و تهیه برنامه عملیاتی سال 96 را مطرح و براجرای سریع و دقیق موارد مذکور تاکید نمودند .

معاون بهداشتی شبکه همچنین از کارشناسان و ناظمین فنی مراکز بهداشتی درمانی خواست که در اسرع وقت برنامه های مراکز خود را جهت هفته سلامت 96 به وی برای بررسی و تصویب اعلام نمایند .

شبکه رودان

 

 


٠٨:٢٨ - 1396/01/29    /    شماره : ٧٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٧خروج