صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه آموزشی با موضوع هاری

 

 

 

باسمه تعالی

 

 

مهرداد صالحی : توجه به نکات و توصیه های بهداشتی کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی ، قطعاً باعث کاهش چشمگیر شیوع بیماری غیرقابل درمان هاری خواهد شد.

 

 

 

 

 

هاری تنها بیماری است که پس از شروع علائم در فرد درمان ندارد

 

مهرداد صالحی : توجه به نکات و توصیه های بهداشتی کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی ، قطعاً باعث کاهش چشمگیر شیوع بیماری غیرقابل درمان هاری خواهد شد.

برگزاری جلسه آموزشی با موضوع هاری به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارزه با بیماریهای زئونوز در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ؛ به مناسبت هفته اطلاع رسانی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان از ۱۰ لغایت ۱۶ تیر ماه جلسه آموزشی بیماریهای مشترک بین انسان و دام با تاکید بر بیماری هاری در سالن اجتماعات امام خمینی شبکه برگزار شد .

مهرداد صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت رودان با اعلام این خبر افزود: به مناسبت هفته مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و حیوان، جلسه آموزشی ویژه کارشناسان و کاردانان مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی با موضوع بیماری هاری ، با حضور مشایخی کارشناس واحد مبارزه با بیماریهای شهرستان بعنوان مدرس ، برگزار گردید.

شبکه رودان

صالحی در ادامه افزود: هاری تنها بیماری است که پس از شروع علائم در فرد درمان ندارد و فرد محکوم به مرگ است و به همین دلیل نقش شروع بموقع درمان پیشگیری در افراد حیوان بسیار پررنگ و حائز اهمیت می باشد به همین دلیل سه مرکز درمان پیشگیری از هاری در مرکز بهداشت شهرستان و مراکز بهداشتی درمانی جغین و زیارتعلی در تمام ساعات شبانه روز و ایام تعطیل آماده ارائه خدمت به همشهریان جهت موارد حیوان گزیده می باشند .

 


١١:٢٩ - 1396/04/11    /    شماره : ٨٣١١    /    تعداد نمایش : ١٩٥خروج