صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام رتبه یک مثبت
کسب مقام رتبه یک مثبت

 

 

 

باسمه تعالی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بيمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان موفق به كسب رتبه يك مثبت اعتبار بخشی بیمارستانی شد .

دكتر خجندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان طي گزارشي ازكسب رتبه يك مثبت براي بيمارستان امام علی (ع) رودان براساس استانداردهاي ملي اعتبار بخشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي خبر داد .

وی ضمن تبریک کسب رتبه یک مثبت اعتباربخشی کشوری توسط بیمارستان امام علی (ع) به پرسنل زحمتکش بیمارستان و مسئولین و ریاست دانشگاه علوم پرشکی هرمزگان که در حمایت از تمام مجموعه شبکه بهداشت و درمان با صبوری تمام تا رسیدن به اهداف مورد نظر از کوششی دریغ ننمودند، گفت: اعتبارسنجی بیمارستانها، هر دو سال یکبار و بر اساس معیارهایی شامل ٩٠٠ آیتم توسط کارشناسان خبره وزارتخانه انجام می شود که برای اعتبارسنجی امسال، کارشناسان مذکور با حضور در بیمارستان امام علی (ع) بصورت شبانه روزی و تکمیل تمام چک لیست ها و با توجه به تجزیه و تحلیل آیتم های آنان ، موفق به کسب رتبه يك مثبت اعتبار بخشی بیمارستان ها شدیم .

دکتر خجندی بیان داشت:

این دلیلی بر بی نقص بودن بیمارستان نیست، اما شک نکنید تغییرات مثبتی در طی سالیان اخیر صورت گرفته که توانستیم به این مهم برسیم.


وی عنوان کرد: ارتقاء کیفیت هتلینگ بخشهای بستری بیمارستان، ،اتاق عمل ، مهارت سنجی پرستاران، ارتقاء کیفیت مدیریت خدمات پرستاری، مدیریت تامین تسهیلات و اقامت بیمار، مدیریت تجهیزات پزشکی، اطلاع رسانی، مدیریت دارویی، فناوری و اطلاعات، رادیولوژی و نیز آمادگی در بلایا از جمله دیگر شاخص هایی بود که مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر خجندی اظهار داشت:

اکثر تخصصهای پزشکی هم اکنون در بیمارستان امام علی (ع) و کلینیک تخصصی مشغول ارائه خدمت به بیماران و شهروندان عزیز هستند و بزودی ساختمان جدید کلینیک تخصصی در دو طبقه نیز مورد بهره بردای قرار خواهد گرفت .

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت نیز پروژه های عمرانی متعددی از جمله ساخت چندمرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی بصورت همزمان در شهرستان و روستاهای تابعه در حال اجرا می باشد و امیدوارم با افتتاح پروژه های مختلف و متعدد بهداشتی و درمانی در دست اقدام در آینده نزدیک، بتوانیم خدمات بهداشتی و درمانی بهتر و با کیفیت تری را به مردم عزیز شهرستان رودان ارائه نمائیم.


٠٩:١٦ - 1396/04/20    /    شماره : ٨٤١٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٥خروج