صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس توجيهی تکميل پنل مديريتی


 

 

بسمه تعالی

 

 

برگزاری کلاس توجيهی نحوه تکميل پنل مديريتی مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستايی شهرستان رودان

 

 

 

 

 

 

امرروز دوشنبه 6 شهریورماه 1396 کلاس توجیهی ویژه کاردانها ، ماما ها و مراقبین سلامت مراکز و پایگاههای سلامت روستایی و شهری در محل سالن جلسات غدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان برگزارگردید.

در این رابطه مهرداد صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت :

به منظورتوانمند سازی پرسنل بهداشتی در زمینه نحوه محاسبه شاخصهای جمعیتی-باروری، مرگ و میر ، تحلیل و درج اطلاعات مربوط به پنل مدیریتی، شبکه بهداشت رودان اقدام به برگزاری کلاس آموزشی با عنوان نحوه تحلیل و درج شاخصهای پنل مدیریتی و اطلاعات سلامت برای گروه هدف کاردانها ، ماما ها و مراقبین سلامت مراکز و پایگاههای سلامت روستایی و شهری و مسئولین واحد های بهداشت خانواده و واحد مبارزه با بیماری ها نمود.

وی گفت : تمام سعی ما بر این است تا در این کلاس ها ضمن تاکید براهمیت آمار وشاخصها، نحوه محاسبه شاخصهای پنل مدیریت و چگونگی استفاده از آنها در تحلیل عملکرد واحدهای سلامت به صورت کامل بیان گردید. در این جلسه ابتدا کارشناسان واحد مبارزه با بیماری ها نحوه محاسبه و درج بیماریهای واگیر دار و غیرواگیردار در پنل مدیریتی را توضیح دادند و سپس کارشناسان واحد سلامت خانواده درمورد شاخصهای آماری مادران، سالمندان و سایر موارد مورد نیاز و نحوه درج آنها در پنل ، آموزشهای لازم را ارائه نمودند.

 


١٧:٥٦ - 1396/06/07    /    شماره : ٨٩٧٥    /    تعداد نمایش : ٢١٠خروج