صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز بهورز از بهورزان رودانی تقدیر شد .
روز بهورز

 

 

باسمه تعالی

 

به مناسبت روز بهورز از بهورزان رودانی تقدیر شد .

صالحی معاون بهداشتی : بهورزان خط مقدم ارایه خدمات مراقبت بهداشتی اولیه به مردم در روستاها هستند.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان : به منظور تجلیل از زحمات بهورزان ، سنگر نشینان جبهه سلامت ، جلسه ای با حضور دکتر خجندی مدیرشبکه ، صالحی معاون بهداشتی ، مسئول ستاد گسترش و نمایندگان بهورزان شهرستان رودان در دفتر مدیریت شبکه برگزار شد .

در ابتدای این جلسه دکتر خجندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان ضمن خوش آمدگویی به بهورزان گفت : هدف از برگزاری این جلسه صمیمانه قدردانی و تشکر از زحمات بهورزان عزیزی است که در سرما و گرما و خشکی و بارندگی ،الویت زندگی خود را ارائه خدمات بهداشتی به خانوارهای روستاهای تحت پوشش خود گذاشته اند می باشد تا موجبات دلگرمی آنها و ارتقاء کیفی مراقبت ها باشد.

شبکه رودان
شبکه رودان

دکتر خجندی در این جلسه با برشمردن اهمیت و عظمت فعالیتهای بهورزان به عنوان ملازمان خط مقدم جبهه سلامت اعلام داشت ، مرکز بهداشت شهرستان نیز حداکثر تلاش خود را جهت بهبود وضعیت شغلی بهورزان و رفاه آنان به کار خواهد گرفت .

شبکه بهداشت رودان

در ادامه این جلسه صالحی معاون بهداشتی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده بهورزان و ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در خانه های بهداشت بیان داشت با تلاش های شبانه روزی بهورزان عزیز و حمایت های مسؤلین شبکه شاهد ارتقای روزافزون شاخص های سلامت در شهرستان باشیم.

در پایان این مراسم از بهورزان برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد .

شبکه بهداشت رودان


١٣:٥٣ - 1396/07/03    /    شماره : ٩٢٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٢٤خروج