صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه شورای بهورزی
دومین جلسه شورای بهورزی

 

 

باسمه تعالی

 

دومین جلسه شورای بهورزی شهرستان رودان تشکیل شد

مهرداد صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان : شورای بهورزی در واقع محلی برای بررسی مشکلات و ارزیابی نقاط قوت و ضعف و ارائه راهکار مناسب جهت حل این مشکلات است .

دومین جلسه شورای بهورزی شهرستان رودان در سال ۹۶ با حضور معاون بهداشتی شبکه بهداشت، مسئول ستادگسترش و نمایندگان بهورزان مراکز تابعه در دفتر مدیریت شبکه برگزار شد.

صالحی هدف از تشکيل شوراهاي بهورزي را مشارکت فعال بهورزان براي تصميم گيري ، برنامه ريزي ، اجراي برنامه ها ، پيگيري در امور جهت بهبود وضعيت شغلي ، رفاهي و اداري بهورزان عنوان کرد.

صالحی معاون بهداشتی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده بهورزان از اقدامات انجام شده در خانه های بهداشت ،با بیان اهمیت تشکیل منظم این جلسات و تاثیر آن در حل مشکلات بهورزان و خانه های بهداشت گفت : شورای بهورزی در واقع محلی برای بررسی مشکلات موجود و ارزیابی نقاط قوت و ضعف و ارائه راهکار مناسب جهت حل این مشکلات وتبادل نظر در این خصوص است که خوشبختانه در این نشست شاهد اجرايی شدن ۹۵ درصد از مصوبات جلسات قبلی هستیم که این یعنی وجود یک اراده قوی در جهت رفع مشکلات بهورزان و نیز ارتقا سطح سلامت شهروندان است .

نمایندگان بهورزان نیز در این جلسه به بررسی و انتقال مشکلات بهورزان و خانه های بهداشت پرداختند و نقطه نظرات بهورزان را پیرامون مسائل و برنامه های اجرایی مرکز بهداشت بیان نمودند.


٠٨:٣٠ - 1396/07/11    /    شماره : ٩٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٦خروج