صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت
مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت

 

 

به نام یزدان

 

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان رودان برگزار گردید

در ابتدای این مراسم که با حضور محمودی فرماندار شهرستان رودان ، دکتر غریب زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ،دکتر خجندی و دکتر حسینی و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان برگزار شد دکتر خجندی مدیر پیشین شبکه بهداشت با عرض خیر مقدم وتشکر از زحمات پرسنل، خیرین سلامت و مسئولان به ارائه آماری از عملکر د و موفقیت ها در طول مدت تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان خود از جمله احداث و بهربرداری از کلینیک تخصصی ، راه اندازی بخش اعصاب و روان، مراکز تجمیعی دندانپزشکی شهری و روستایی ، بهسازی و تجهیزات در بیمارستان و شبکه اشاره کرد.

فرماندار محترم شهرستان، پس از عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و فرارسیدن سالروز شهادت سیدالساجدین امام سجاد (ع) ، از کلیه زحمات آقای دکتر خجندی تقدیر و تشکر نموده و تغییر مدیریت هر اداره و ارگانی را به منزله تزریق خون جدید جهت تعالی بیشتر آن اداره دانستند. ایشان هم چنین ضمن اشاره به توانمندی های آقای دکتر سید طاهر حسینی، اظهار امیدواری نمودند که بیش ار پیش شاهد رشد و بالندگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر غریب زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دکتر سید طاهر حسینی را پس از صدور حکم رئیس دانشگاه به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت درمان رودان معرفی و از خدمات دکتر خجندی تقدیر و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد وگفت : در سطح کشور طرح تحول نظام سلامت توانست خیلی مشکلات و گره های بیماران که گرفتاری مالی داشتند از دوش خانواده ها بردارد و دغدغه های آنها را کاهش و خدمات زیادی برای مردم بدنبال داشته باشد.

در پایان این مراسم دکتر سید طاهر حسینی رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان نیز گفت: سعی خواهم کرد با تلاش شبانه روزی جوابگوی اعتماد رئیس دانشگاه باشم. وی افزود: در مجموعه سلامت بافت نیروهای کار آمد و خوبی وجود دارد که می توانند در توسعه مجموعه همواره مفید باشند.

 


٠٩:٠٧ - 1396/07/24    /    شماره : ٩٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٨خروج