صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیر شبکه بهداشت از پروژه های بهداشتی
بازدید مدیر شبکه بهداشت از پروژه های بهداشتی

 

 

به نام خدا

 

بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از پروژه های بهداشتی در حال احداث مراکز روستایی .

صبح امروز دکترسید طاهر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان به همراه کارشناسان ستاد گسترش و روابط عمومی، با هدف بررسی و ارزیابی پیشرفت فیزیکی و کیفی پروژه‌های بهداشتی روستایی در حال ساخت از مراکز روستایی شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید دکتر حسینی متولی سلامت شهرستان رودان با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان جزئیات روند کار و امور اجرایی آن قرار گرفت و ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و تلاش کارشناسان ستادی در این پروژه ها ، از روند اجرای کار ابراز رضایت نمود .

بازدید مدیر شبکه بهداشت از پروژه های بهداشتی

وی با تاکید بر انجام با کیفیت و مطلوب پروژه ها اظهار امیدواری کرد که با بهره برداری از این پروژه ها‌ دسترسی مردم شریف این مناطق به خدمات بهداشتی - درمانی آسان ‌تر و سریع ‌تر خواهد بود.

دکتر حسینی در حاشیه این بازدید گفت : این پروژه ها با روند مناسبی در حال پیگیری است و در کنار پیشرفت فیزیکی و عمرانی، پیگیری های لازم برای تجهیز و تامین کادر بهداشتی نیز در حال اجرا است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان از پروژه های تمام شده مراکز بهداشتی درمانی آبنما و خیرآباد ، مرکز بهداشتی درمانی جغین جنوبی ، پروژه دندانپزشکی و محل زیست پزشکان مرکز بهداشتی درمانی جغین شمالی و مرکز بهداشتی خراجی بازدید نمودند .

بازدید مدیر شبکه بهداشت از پروژه های بهداشتی


٠٨:٣٦ - 1396/08/07    /    شماره : ٩٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٩٥خروج