صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی
بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی

 

 

به نام خدا

 

درطرح ضربتی نظارت و بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی سطح شهرستان رودان از مراکز عمده فروشی مواد غذایی بازدید شد.

به منظور دستیابی به اهداف مورد نظربهداشتی و تامین سلامت شهروندان و همچنین نظارت بیشتر بر مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی ، کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان رودان از عمده فروشی های مواد غذایی سطح شهر بازدید گردند.

شبکه رودان

یوسف دورکیش مسئول بهداشت محیط شهرستان رودان در این رابطه گفت : تمامی مراکز تهیه و توزیع مواد غذائی ، خوراکی و بهداشتی به صورت مستمر زیر ذره بین بازرسین بهداشت محیط بوده و بر اساس قانون ماده ۱۳ مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی ، موارد تخلف پیگیری و با متخلفین بهداشتی قاطعانه برخورد خواهد شد.

شبکه رودان

وی گفت : هدف از اجرای طرح ضربتی نظارت بدلیل آغاز سال تحصیلی و با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان بخصوص دانش آموزان عزیز رودانی و جهت پیشگیری از بروز بیماریهای منتقله از آب و غذا عنوان کرد . همچنین افزایش نظارت بر مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی و نمونه برداری از مواد غذایی حساس ، افزایش نظارت بر اماکن عمومی و جمع آوری مواد غذایی ، آشامیدنی تاریخ مصرف گذشته و غیرمجاز را از اقدامات این برنامه نام برد.

شبکه رودان

مسئول بهداشت محیط گفت : کارشناسان و بازرسین بهداشت محیط اقدام به اجرای طرح ضربتی بازرسی از عمده فروشی ها ، هایپرمارکتها و مراکز حساس عرضه مواد غذائی در سطح شهر رودان نمودند که حدود 200 کیلو گرم مواد غذایی ، بهداشتی و خوراکی تاریخ گذشته و بدون مشخصات کشف و ضبط گردید.

دورکیش خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی می توانند مورد تخلف را از طریق سامانه رسیدگی به شکایات مردمی و با شمارههای 190 و 07642883116 گزارش فرمایند.

شبکه رودان


١٣:٢٨ - 1396/08/15    /    شماره : ٩٧٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٥خروج