صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس

 

 

باسمه تعالی

 

عیادت معاون فرماندار و معاون بهداشتی شبکه بهداشت شهرستان رودان از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس هرمزگان.

نیک طبع معاون فرماندار و صالحی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان صبح امروز با حضور در منازل مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی از 3 نفر از مصدومان حادثه عیادت کردند.

معاون فرماندار شهرستان رودان ضمن دلجویی از دانش آموزان رودانی مصدوم حادثه و تاکید بر ارائه خدمات درمانی مطلوب به مصدومان این حادثه ناگوار، از تلاشها و خدمات رسانی عوامل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر کرد.

ضمن عیادت از دانش آموزان مصدوم این حادثه از آن ها دلجویی کرد و گفت : هماهنگی های لازم برای رسیدگی همه‌جانبه به وضعیت دانش‌آموزان حادثه‌دیده با کادری پزشکی بیمارستان امام علی (ع) رودان انجام شده است و وضعیت عمومی دانش آموزان مصدوم خوب است .

شبکه رودان

گفتنی است، بامداد جمعه دهم شهریور ماه اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی که برای حضور در اردوی ملی تشکیلات دانش آموزی فرزانگان راهی شیراز بود، حوالی قلعه بیابان داراب واژگون و در پی این حادثه 9 تن شامل 7 دانش آموز، یک سرپرست و یک راننده اتوبوس فوت کردند. در این حادثه ۳۴ تن از دانش آموزان نیز مجروح شدند که 5 تن از آن ها بوسیله بالگرد به بیمارستان های نمازی و شهید رجایی شیراز اعزام شدند.


١٣:٢٦ - 1396/06/15    /    شماره : ٩٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٢١٢خروج