صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تودیع و معارفه شهریور 1400
تودیع و معارفه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان رودان

مراسم تودیع و معارفه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان رودان برگزار شد.

 

مراسم تکریم از زحمات حسن آفریدون ومعارفه دکتر مجتبی مهترپور به عنوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان رودان با حضور دکتر علیمراد مدیر شبکه و مسئولان واحدها و کارشناسان ستادی برگزار شد .

دراین مراسم دکتر علیمراد ضمن تجلیل از زحمات حسن آفریدون درمدت تصدی مسئولیت معاونت بهداشتی شبکه ؛ دکتر مهترپور را به عنوان معاون بهداشتی جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان معرفی نمود و با بیان اینکه کار در حوزه سلامت، لطف خداوند به بندگان است ، اظهار داشت : به همکاران خود گوشزد می‌کنم قدر بخشی که در آن به ارائه خدمت مشغول هستید را بدانید، حوزه سلامت یکی از شیرین‌ترین و در عین حال حساس ترین حوزههای فعالیتی است و بدلیل اینکه حوزه سلامت یک حوزه یکپارچه است اقدامات ما در بخش بهداشت ، بر تمامی بخش‌های سلامت از حوزه  درمان تا  دارو و غیره تاثیر گذار است .

حسن آفریدون نیز دراین مراسم از زحمات و حمایتهای مدیر شبکه ، کارشناسان ستادی وهمه واحدها تقدیر و تشکر کرد . همچنین دکتر مهترپور با بیان اینکه بحث سلامت جامعه حاصل  زحمات تک تک  همکاران  واحدهای بهداشتی وپشتیبانی است ، گفت : مطمئن ام با کمک و همکاری واحدهای شبکه در انجام تامین سلامت مردم به سرمنزل مقصود خواهیم رسید . درادامه با اهدای لوح تقدیر از زحمات حسن آفریدون تجلیل شد.

@webdapg 🆔   

🆔    https://rnhn.hums.ac.ir/   اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان

 


١٣:٤٢ - 1400/06/27    /    شماره : ٢٤١١٢    /    تعداد نمایش : ١٥٧خروج