صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

21 مهرماه 1400
سی و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان رودان برگزارشد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان هشدار داد : ابتلا به کرونا در رودان ، روند افزایشی یافته ، یعنی در صورت غفلت و ساده انگاری به پیک جدیدی وارد میشویم .

 

سی و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان به ریاست نیک طبع معاون سیاسی فرماندار و با حضور دکتر علیمراد مدیر شبکه بهداشت و دبیر ستاد کرونا و سایر اعضاء برگزار شد . دکتر عباس علیمراد ضمن تشریح آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در شهرستان از افزایش میزان مبتلایان به کرونا خبر داد و اظهار داشت : با توجه به آغاز ماه ربیع الاول و آغاز مراسم‌های جشن و عروسی ، از میزان رعایت پروتکل های بهداشتی نیز کاسته شده است . وی افزود : این باور که واکسن زده ایم و مبتلا نمی‌شویم در واقع ساده انگاری است، براساس تجربه افرادی که واکسن می‌زنند در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها در خطر ابتلا مجدد قرار دارند.

مدیرشبکه بهداشت و درمان رودان در خصوص بازگشایی مدارس نیز گفت : تابع مصوبات استانی و کشوری هستیم و در حال حاضر با همکاری آموزش و پرورش مقدمات بازگشایی مدارس مثل بازدید و نظارت بر ضد عفونی و نظافت مدارس ، تکمیل واکسیناسیون معلمان و افزایش سرعت واکسیناسیون دانش آموزان را در دستور کار داریم .

اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان   https://rnhn.hums.ac.ir/

@webdapg

🆔 @hums_corona_virus

 

 

 


١٢:٥٦ - 1400/07/21    /    شماره : ٢٤٥٠٥    /    تعداد نمایش : ١١٠خروج