صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تزریق دوز سوم واکسن کرونا کارکنان فرمانداری
کارکنان فرمانداری رودان دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند .

مدیران دستگاههای اجرایی و کارکنان فرمانداری رودان دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند .

صبح امروز در آیینی نمادین ، دکتر غلامپور فرماندار شهرستان رودان ، نیک طبع معاون سیاسی فرماندار ، دکتر علیمراد مدیر شبکه بهداشت و دبیر ستاد کرونا و مدیران و اعضاء شورای اداری شهرستان ، دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند .

دکتر غلامپور در این مراسم با بیان اینکه کارکنان ادارات جزو گروه های پرخطر در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند ، ابراز امیدواری کرد این حرکت نمادین ( واکسیناسیون دوز سوم کرونا ) آغازی باشد برای ترغيب مردم براي انجام واكسيناسيون و ریشه کنی دائمی ویروس منحوس کرونا و حفظ سلامت کلیه شهروندان در ایران عزیز .

دکتر عباس علیمراد نیز در این خصوص بیان داشت : با توجه به بروز سویه جدید ویروس موسوم به {  ا میکرون } تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای گروه های سنی بالای ٤٠ سال ضروري است . وی تزریق دوز سوم واکسن کرونا را با هدف افزایش ایمنی بدن دانست و افزود: افراد هیچگونه کوتاهی در تزریق دوز سوم نداشته باشند، زیرا برای ایجاد ایمنی موثر، تزریق دوز سوم ضرورت دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان در ادامه اظهار داشت : در موج های قبلی کرونا و همچنین در وضعیت فعلی ، بیشترین موارد مرگ و میر مربوط به افراد بالاتر از  60 سال که  واکسن نزده یا افرادی که واکسن های نوبت دوم  و یادآو ر خود را تزریق نکرده اند تعلق دارد .

وی از همشهریان رودانی خواست چنانچه ٣ ماه از تزریق نوبت دوم واکسن های بهارات ، سینوفارم و برکت و یا 6 ماه از واکسن های آسترازنکا یا اسپوتنیک آنان گذشته برای دریافت دوز سوم به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.

دکتر عباس علیمراد ، با بیان اینکه مردم علیرغم تزریق واکسن باید همچنان استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند، گفت: تزریق واکسن به معنی عدم ابتلا به ویروس نیست و لذا مبتلا شدن به کووید همچنان پابرجاست، اما تزریق واکسن به شدت از بیماری و میزان کشندگی آن می کاهد .

در این مراسم بیش از 60 نفر از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و کارکنان فرمانداری واکسن دوز سوم را دریافت کردند .

اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان 🆔    https://rnhn.hums.ac.ir/

@webdapg


١٣:٥٦ - 1400/09/28    /    شماره : ٢٦٢٧٣    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج