صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

داوطلبان سلامت 1400
مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان : داوطلبان سلامت افرادی هستند که بدون هیچ گونه مزد و حقوقی فقط به خاطر عشق به انسانیت و رضای الهی کار میکنند

تقدیر از داوطلبان سلامت شهرستان رودانبه مناسبت بزرگداشت روز جهانی داوطلب مراسمی در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان رودان با حضور منتخبینی از داوطلبان سلامت برگزار گردید.

دکتر عباس علیمراد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در مراسم گرامیداشت روز جهانی داوطلب سلامت که در شبکه بهداشت و درمان برگزار شد به بیان اهمیت حضور داوطلبانه سفیران سلامت محله و نقش آنها در آموزش و ارتقای سواد سلامت، آموزش خودمراقبتی و کاهش مرگ‌ و میر در جامعه اشاره کرد و از زحمات داوطلبانه سفیران سلامت تجلیل نمود و خطاب به داوطلبان سلامت ، گفت : در خدمات نوین سلامت شما باید شیوه زندگی مردم را با ایجاد تغییر رفتار در آنان به سمت زندگی سالم تغییر دهید.

وی بیان داشت:داوطلبان سلامت افرادی هستند که بدون هیچ گونه مزد و حقوقی فقط به خاطر عشق و انسانیت، رضای الهی و حس مسئولیت پذیری در برابر جامعه مانند پل ارتباطی بین مسئولین بهداشتی و مردم عمل می کنند.

دکتر مهترپور معاون بهداشتی شبکه بهداشت رودان نیز ضمن تقدیر از نقش پررنگ و تاثیرگذار داوطلبان سلامت در زندگی مردم اظهار داشت : یکی از اصول اساسی ، مشارکت و مداخله مردم در امر سلامت است. بدون این مشارکت و مداخله توسعه سلامت مقدور نیست و تحقق این امر مهم از اصول اصلی وظایف داوطلبان سلامت است. وی با تاکید بر این که باید جامعه را به وظایف و حقوق خود  در قبال سلامت و بهداشت آشنا نمود، تصریح کرد: باید به جایی برسیم که تک تک افراد در سلامت خود، خانواده و جامعه مشارکت پیدا کنند.

در این مراسم از تلاش ها و خدمات داوطلبان سلامت فعال در برنامه های بهداشتی شهرستان تقدیر شد.

اخبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان 🆔    https://rnhn.hums.ac.ir/

@webdapg

 


١٠:٠٨ - 1400/09/17    /    شماره : ٢٦٠٩٢    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج